Ziarna amarantusa
UWAGA: zdjęcie poglądowe dla całej rodziny produktów.

Amarantus ziarno 600 kg (25 kg x 24 szt.)

Kod Bakaliowo: 343
10 584,00 zł 10 080,00 zł netto
17,64 zł / kg 16,80 zł netto / kg
 

Ocena

* * * * *

3.3 / 5 (3 ocen)

Parametry wariantu
Waga 600.00

Ziarna amarantusa . Szczegółowe informacje o produkcie sprawdź na etykiecie lub w specyfikacji danej partii, w szczególności skład, alergeny, wartość odżywczą, kraj pochodzenia, ilość netto, datę oraz zalecane warunki przechowywania.

Przed użyciem zapoznaj się z oznakowaniem produktu i stosuj zgodnie z przeznaczeniem.

Pozostałe warianty produktu (1)

1
Amarantus ziarno worek 25 kg
404,25 zł 385,00 zł netto
16,17 zł / kg 15,40 zł netto / kg
Polecamy również
 Bakaliowo.pl Babka jajowata łuska
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 70,20 zł / kg
Opakowanie: 10 kg · zakup od 702,00 zł
 Bakaliowo.pl Amarantus ziarno BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
16,51 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 412,76 zł
 Bakaliowo.pl Babka jajowata łuska mielona
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
59,40 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 1 485,00 zł
 Bakaliowo.pl Ciecierzyca
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
8,10 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 202,50 zł
 Bakaliowo.pl Nasiona chia – hurt i dobra cena
Polecamy
Rated 4.3/5 based on 3 customer reviews
17,55 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 438,75 zł
 Bakaliowo.pl Soja BIO czystość
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
14,45 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 361,13 zł
 Bakaliowo.pl Sezam czarny
Rated 5.0/5 based on 2 customer reviews
17,55 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 438,75 zł
 Bakaliowo.pl Ostropest ziarno BIO czystość 99,95% paleta 750 kg
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
15,60 zł / kg
Opakowanie: 750 kg · zakup od 11 700,00 zł
 Bakaliowo.pl Siemię lniane złote czystość 99,95% 750 kg
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 9,72 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 243,00 zł
 Bakaliowo.pl Nasiona chia białe paleta 750 kg
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
20,80 zł / kg
Opakowanie: 750 kg · zakup od 15 600,00 zł
 Bakaliowo.pl Ciecierzyca BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
12,15 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 303,75 zł
 Bakaliowo.pl Sezam łuszczony czystość 99,98%
Rated 5.0/5 based on 3 customer reviews
od 16,80 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 420,00 zł
Amarantus ziarno 600 kg (25 kg x 24 szt.)
Rated 3.3/5 based on 3 customer reviews
Siemię lniane, ziarna słonecznika, pestki dyni / Ziarna słonecznika, siemię lniane, mak, nasiona chia, babka płesznik

Bakaliowo.pl

Amarantus ziarno 600 kg (25 kg x 24 szt.) 343 343 343
10584.00 PLN dostępny
A-83-143
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Bakaliowo - prowadzi nieprzerwanie działalność już 20 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 28419 firm. W ofercie posiadamy 494 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .