Cukier biały kryształ, cukier trzcinowy, cukier kokosowy

Oferujemy wysokiej jakości produkty spożywcze i w zakres naszej działalności wchodzi m.in. sprzedaż hurtowa cukru białego kryształ, trzcinowego oraz kokosowego, a także ksylitolu. Do produkcji wykorzystano najwyżej jakości składniki – trzcinę albo buraki cukrowe, pochodzące od sprawdzonych dostawców. To sprawia, że wyrób ma odpowiednie parametry dotyczące czystości oraz wilgotności, jest bezpieczny i przeznaczony do spożycia przez ludzi.  

Substancja słodząca zrobiona z trzciny wyróżnia się delikatnie karmelowym posmakiem oraz złocistą barwą. Ma podobne wartości odżywcze, jak jej biały odpowiednik. Jest natomiast bardziej aromatyczna, więc dobrze sprawdzi się jako dodatek w kuchni, zarówno do dań słodkich, jak i wytrawnych.  

Dobrą alternatywą dla białego cukru w krysztale jest wersja kokosowa, która ma więcej wartości odżywczych i niski indeks glikemiczny – polecana jest do stosowania podczas pieczenia czy gotowania. Jest dietetyczną wersją zwykłego cukru. 

Dostępny w naszym asortymencie ksylitol również ma więcej wartości odżywczych niż popularna wersja buraczana i jako substancja słodząca jest szczególnie polecana osobom przebywającym na diecie.  

Cukier biały kryształ – sprzedaż hurtowa 

Jest on szczególnie polecany jako składnik wypieków, ciast, napojów oraz różnego rodzaju dań i przetworów. Substancja dobrze się rozpuszcza i nie pozostawia nieestetycznego osadu.  

Produkt pochodzi z Polski, nie normalizuje się i jest wolny od konserwantów, alergenów, sztucznych barwników czy aromatów. Oferujemy cukier biały hurtowo w opakowaniu, które chroni przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych. W zależności od wybranego typu substancji słodzącej dostępne jest kilka gramatur, również w workach po 25 kg czy na paletach mieszczących po 750 kg.  

Oferowany cukier biały kryształ oraz pozostałe dostępne rodzaje sprawdzą się w przemyśle piekarniczym, gastronomicznym, ale też w branży przetwórczej czy handlowej. Jako rzetelna firma, proponowany towar dostarczamy bezpośrednio do klienta – zapraszamy do kontaktu!  

Cukier biały kryształ, cukier trzcinowy, cukier kokosowy
* * * * *
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 38 ocen

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft prowadzi działalność już 15 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 21700 firm. W ofercie posiadamy 382 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line