Migdały – dobra cena

W szerokiej ofercie sklepu internetowego bakaliowo.pl znajdą Państwo m.in. migdały. Proponujemy zarówno migdały prażone, jak i płatki migdałowe bądź migdały w słupkach. Dostępne są surowe (nieblanszowane) lub prażone (blanszowane). Sprzedajemy je także w kostkach. Cena każdego z produktów jest bardzo atrakcyjna. To oferta zarówno dla klientów hurtowych, jak i indywidualnych. Migdały stanowią doskonały dodatek do wielu różnych wyrobów cukierniczych. Spotkać je można także w czekoladach, batonach lub ciastach. Wykorzystuje się ponadto jako bazę do produkcji marcepanu. Ze względu na to, że posiadają duże stężenie kwasów tłuszczowych, produkuje się z nich olej migdałowy. Oprócz tego migdaly mogą być również spożywane w formie przekąski czy dodawane do deserów. To przysmak, który używany bywa także przy przyrządzaniu sałatek czy dań mięsnych.

Migdały włoskie i inne – źródło cennych składników 

Proponowane przez nas migdały włoskie pochodzą z różnych zakątków świata. Australia, USA, Azja Środkowa, Chiny, Hiszpania – to kilka przykładów krajów, gdzie na co dzień rosną. Wszystkie te produkty stanowią nieocenione źródło wartości odżywczych. W ich składzie znaleźć można m.in. magnez, potas, fosfor, żelazo czy wapń. Migdały bogate są również w kwasy tłuszczowe, które przyczyniają się do obniżania poziomu złego cholesterolu w organizmie czy błonnik, który pomaga w regulowaniu pracy przewodu pokarmowego, czyli przyspiesza przemianę materii. Są także źródłem witaminy E, czyli witaminy młodości. Znajduje się w nich też wiele cennego białka.

Proponowana przez naszą hurtownię cena migdałów jest bardzo korzystna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Gwarantujemy świeżość sprzedawanych produktów i ich najwyższą jakość. Klient ma możliwość zamówienia dowolnej ilości migdałów włoskich lub innych.

 

Migdały – dobra cena
* * * * *
Średnia ocena: 4.6 Na podstawie: 20 ocen

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft prowadzi działalność już 15 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 21700 firm. W ofercie posiadamy 382 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line