Współpraca

Ostatnia aktualizacja: 15 marca 2016

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, dostarczającą surowce do przemysłu piekarniczo-cukierniczego i paszowego na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Nasza oferta hurtowa skierowana jest do firm produkcyjnych i handlowych. Oferta zawiera ziarna i pestki, orzechy i migdały, owoce suszone, owoce kandyzowane oraz inne produkty piekarnicze, a także produkty paszowe.  

Platforma Bakaliowo.pl zapewnia Państwu możliwość składania zapytań o dostępność i cenę surowców przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W trosce o Klientów dbamy o najwyższą jakość oferowanych towarów, atrakcyjne ceny oraz doradztwo w procesie podejmowania decyzji zakupowych. Zapewniamy natychmiastową realizację zamówień.

Wieloletnie doświadczenie w handlu potwierdza, iż jesteśmy wiarygodnymi partnerami, zapewniającymi korzystne warunki współpracy. Działamy w biznesie już od 10 lat pomagając Państwu w dokonywaniu optymalnych decyzji zakupowych w branży elektrotechnicznej oraz spożywczej.

Zapraszamy do stałej współpracy oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi markami. 

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft prowadzi działalność już 15 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 21451 firm. W ofercie posiadamy 375 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line