Współpraca

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, dostarczającą surowce do przemysłu piekarniczo-cukierniczego i paszowego na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Nasza oferta hurtowa skierowana jest do firm produkcyjnych i handlowych. Oferta zawiera ziarna i pestki, orzechy i migdały, owoce suszone, owoce kandyzowane oraz inne produkty piekarnicze, a także produkty paszowe.  

Platforma Bakaliowo.pl zapewnia Państwu możliwość składania zapytań o dostępność i cenę surowców przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W trosce o Klientów dbamy o najwyższą jakość oferowanych towarów, atrakcyjne ceny oraz doradztwo w procesie podejmowania decyzji zakupowych. Zapewniamy natychmiastową realizację zamówień.

Wieloletnie doświadczenie w handlu potwierdza, iż jesteśmy wiarygodnymi partnerami, zapewniającymi korzystne warunki współpracy. Działamy w biznesie już od 10 lat pomagając Państwu w dokonywaniu optymalnych decyzji zakupowych w branży elektrotechnicznej oraz spożywczej.

Zapraszamy do stałej współpracy oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi markami. 

Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Bakaliowo - prowadzi nieprzerwanie działalność już 18 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 26105 firm. W ofercie posiadamy 505 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .