Sól himalajska – źródło cennych pierwiastków

Pochodząca z Pakistanu niejodowana sól himalajska to świetna alternatywa dla tradycyjnej białej soli. W jej składzie znajduje się cała gama niezbędnych do życia pierwiastków takich jak np. potas, jod, wapń, żelazo i inne mikroelementy. Wykorzystuje się ją głównie w przemyśle zamiast białej sztucznie jodowanej soli.

Sól himalajska wyschła w naturalny sposób na słońcu, nie jest zanieczyszczona i uważa się ją za najbardziej szlachetną. Pozyskiwana jest u podnóży Himalajów i ma krystaliczną strukturę oraz delikatny różowy odcień.

Sól himalajska – drobna i gruba

To produkt nieoczyszczony chemicznie, świetnie nadający się do przyprawiania różnego rodzaju potraw. Można ją dodawać także do spożywanej wody pitnej lub do przetworów. Jest dobrze wchłaniania przez komórki do organizmu ludzkiego i uzupełnia niedobory mikroelementów w codziennej diecie. Oprócz tego sól himalajska doskonale sprawdza się przy zabiegach zdrowotnych lub kosmetycznych. Wykorzystuje się ją np. do kąpieli solnej.

W naszym asortymencie dostępna jest sól himalajska drobna i gruba.  

Sól himalajska – źródło cennych pierwiastków
* * * * *
Średnia ocena: 4.1 Na podstawie: 60 ocen

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016

Firma Logisoft prowadzi działalność już 13 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 18472 firm. W ofercie posiadamy 456 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line