Orzechy – hurtowa cena

Nasz sklep internetowy bakaliowo.pl słynie ze sprzedaży starannie wyselekcjonowanych orzechów i migdałów na wagę. W szerokim asortymencie hurtowni znajdą Państwo zarówno orzechy arachidowe i włoskie, lecz także migdały surowe bądź prażone w płatkach lub słupkach. Co więcej, nasza oferta bogata jest w orzechy laskowe, orzechy nerkowca, orzechy ziemne, orzechy brazylijskie, orzechy makadamia czy pistacje. Oferowany przez nas hurt to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Sprzedawane produkty dostępne są w wersji prażonej (blanszowanej), surowej, łuskanej, w całości, kostce, tarte lub mielone. Zaopatrujemy się w nie m.in. we Włoszech, Gruzji, Indiach, Brazylii czy w Wietnamie. Część towaru pochodzi również z rodzimych plantacji.

Tanie i zdrowe orzechy nerkowca, włoskie, laskowe i inne

Polecane orzechy i migdały na wagę, znajdujące się w ofercie bakaliowo.pl, zachwycają swoim smakiem. Z tego względu mogą być wykorzystywane zarówno w przemyśle cukierniczym, jak i w roli ciekawych dodatków do sałatek czy potraw mięsnych. Ponadto orzechy laskowe, nerkowca czy włoskie wykorzystuje się do ciast, ciasteczek, tortów oraz innych wypieków.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że regularne spożywanie orzechów i migdałów na wagę przyczyni się do poprawy pamięci. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób uczących się bądź wykonujących pracę umysłową. Oferowane przez naszą hurtownię m.in. orzechów włoskich produkty mają także wiele innych zdrowotnych walorów. Posiadają m.in. w nim żelazo, cynk, miedź, magnez, dużo białka czy witaminy E. Działają dobrze na serce, ułatwiają zasypianie, koją nerwy czy łagodzą stres.

Orzechy i migdały na wagę z bakaliowo.pl cechują się najwyższą jakością, dlatego dokonane u nas zakupy z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Co więcej, zapewniamy Państwu korzystne ceny i szybkie terminy dostaw. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep internetowy tanimi orzechami.

 Bakaliowo.pl Orzechy nerkowca surowe kostka
od 32,50 zł / kg
Polecamy 2 warianty
 Bakaliowo.pl Pistacje łuskane surowe
od 87,75 zł / kg
Polecamy 5 wariantów
 Bakaliowo.pl Orzechy nerkowca surowe
od 31,50 zł / kg
Polecamy 3 warianty
 Bakaliowo.pl Orzechy piniowe
1 863,00 zł / kg
1 wariant

Orzechy – hurtowa cena
* * * * *
Średnia ocena: 4.5 Na podstawie: 58 ocen

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft prowadzi działalność już 15 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 21700 firm. W ofercie posiadamy 382 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line