Noni owoc mielony
UWAGA: zdjęcie poglądowe dla całej rodziny produktów.

Noni owoc mielony 10 kg

Kod Bakaliowo: 1276
Produkt jest niedostępny

Ocena

* * * * *

oceń produkt

Parametry wariantu
Waga 10.00

Noni owoc charakteryzuje się egzotycznym smakiem dlatego idealnie sprawdza się jako dodatek do musli, jogurtów czy koktajli. Można ją zastosować jako składnik do sałatek, idealnie komponuje się z miętą, morelami i cytryna.

Składniki: 100% owoc noni (Morinda citrifolia)

Kraj pochodzenia: Indie

Polecamy również
 Bakaliowo.pl Mąka owsiana
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 7,02 zł / kg
Opakowanie: 20 kg · zakup od 140,40 zł
 Bakaliowo.pl Mak niebieski mielony
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
21,60 zł / kg
Opakowanie: 5 kg · zakup od 108,00 zł
 Bakaliowo.pl Mąka gryczana biała
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
9,18 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 229,50 zł
 Bakaliowo.pl Mąka słonecznikowa odtłuszczona
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 12,33 zł / kg
Opakowanie: 10 kg · zakup od 123,25 zł
 Bakaliowo.pl Mąka kokosowa BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
10,73 zł / kg
Opakowanie: 20 kg · zakup od 214,65 zł
 Bakaliowo.pl Mąka z pestek dzikiej róży odtłuszczona
Polecamy
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
18,00 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 450,00 zł
 Bakaliowo.pl Skrobia / mąka tapiokowa
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 11,20 zł / kg
Opakowanie: 20 kg · zakup od 224,00 zł
 Bakaliowo.pl Mąka migdałowa surowa (migdał surowy mączka)
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 37,67 zł / kg
Opakowanie: 10 kg · zakup od 376,65 zł
 Bakaliowo.pl Mąka lniana- Siemię lniane mielone odtłuszczone
Polecamy
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
10,20 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 255,00 zł
 Bakaliowo.pl Mąka arachidowa prażona
Polecamy
Rated 4.0/5 based on 2 customer reviews
15,26 zł / kg
Opakowanie: 30 kg · zakup od 457,80 zł
 Bakaliowo.pl Mąka ryżowa
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 7,70 zł / kg
Opakowanie: 25 kg · zakup od 192,50 zł
 Bakaliowo.pl Mąka konopna odtłuszczona
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
9,45 zł / kg
Opakowanie: 100 kg · zakup od 945,00 zł
Noni owoc mielony 10 kg
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
Siemię lniane, ziarna słonecznika, pestki dyni / Mąka migdałowa, mąka kokosowa, mąka arachidowa prażona, migdał prażony mączka

Bakaliowo.pl

Noni owoc mielony 10 kg 1276 1276 1276
496.13 PLN dostępny
A-243-520
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Bakaliowo - prowadzi nieprzerwanie działalność już 20 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 28410 firm. W ofercie posiadamy 494 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .