No_image_midi
UWAGA: zdjęcie poglądowe dla całej rodziny produktów.

Aronia liofilizowana BIO 3,00 kg (2x 1500kg)

Kod Bakaliowo: 1165
Produkt jest niedostępny

Ocena

* * * * *

5.0 / 5 (1 ocena)

Parametry wariantu
Waga 3.00
Parametry
Rodzaj pakowania 3,00 kg (2x 1500kg)

Aronia czarna (Aronia melanocarpa (Michx.) Elliott), występująca również pod nazwą aronia czarnoowocowa, jest rekordzistką wśród owoców jeśli chodzi o zawartość związków aktywnych, witamin i składników mineralnych. Znajduje się w ścisłej czołówce tzw. superfoods czyli, po polsku mówiąc, superżywności odznaczającej się wysoką wartością odżywczą i skutecznie wspomagającej zdrowie. Warto podkreślić, że jest to nasza rodzima superżywność co, w kontekście rosnącego trendu pt. „jedz lokalnie!” (ze względów ekologicznych, ekonomicznych i antropo-fizjologicznych) nabiera dodatkowego znaczenia.

Aronia czarna znana jest z wysokiego potencjału antyoksydacyjnego, za który odpowiadają polifenole oraz witaminy A, C i E. Oprócz rekordowej zwartości polifenoli, aronia czarna jest również bogata w potas, magnez i żelazo. Jednocześnie zawiera bardzo niewiele cukrów.

Owoce aronii czarnoowocowej mają szeroko udokumentowane właściwości pro-zdrowotne szerokiego spektrum: przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe, przeciwpłytkowe, obniżające ciśnienie krwi, a także obniżające poziom glukozy i lipidów. Nic dziwnego, że mówi się wręcz o aronii czarnoowocowej jako możliwej nowej strategii terapeutycznej dla patologii sercowo-naczyniowych. Ponadto owoce aronii czarnoowocowej uważane są również za najbogatsze źródło polifenoli, naturalnych związków powszechnie występujące w owocach i warzywach, które mają właściwości antymutagenne i przeciwnowotworowe.

Owoce aronii  BIO (Aronia melanocarpa (Michx.) Elliott) 100%, poddane procesowi liofilizacji premium Lioforte, bez użycia mikrofal

Postać: owoce całe

Opakowanie 250g

Produkt w 100% polski

100% naturalny

Certyfikowany ekologicznie   

Naturalnie bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan

Polecamy również
 Bakaliowo.pl Jagoda czarna leśna liofilizowana BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 567,00 zł / kg
Opakowanie: 1,7 kg · zakup od 963,90 zł
 Bakaliowo.pl Aronia liofilizowana
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 101,25 zł / kg
Opakowanie: 5 kg · zakup od 506,25 zł
 Bakaliowo.pl Borówka amerykańska liofilizowana BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
330,75 zł / kg
Opakowanie: 2 kg · zakup od 661,50 zł
 Bakaliowo.pl Czarna porzeczka liofilizowana BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
232,20 zł / kg
Opakowanie: 2 kg · zakup od 464,40 zł
 Bakaliowo.pl Śliwka węgierka liofilizowana połówki
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
253,80 zł / kg
Opakowanie: 1,4 kg · zakup od 355,32 zł
 Bakaliowo.pl Truskawka liofilizowana cała 10-25
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
337,50 zł / kg
Opakowanie: 1 kg · zakup od 337,50 zł
 Bakaliowo.pl Cytryna liofilizowana
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 257,85 zł / kg
Opakowanie: 5 kg · zakup od 1 289,25 zł
 Bakaliowo.pl Truskawka liofilizowana cała klasa II
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
296,00 zł / kg
Opakowanie: 1,2 kg · zakup od 355,20 zł
 Bakaliowo.pl Rokitnik cały liofilizowany BIO
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
352,00 zł / kg
Opakowanie: 1,8 kg · zakup od 633,60 zł
 Bakaliowo.pl Truskawka kostka 0-6mm KON
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 378,00 zł / kg
Opakowanie: 1,3 kg · zakup od 491,40 zł
 Bakaliowo.pl Malina liofilizowana
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 263,90 zł / kg
Opakowanie: 1,6 kg · zakup od 422,24 zł
 Bakaliowo.pl Jeżyna liofilizowana
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
283,50 zł / kg
Opakowanie: 1,4 kg · zakup od 396,90 zł
Aronia liofilizowana BIO 3,00 kg (2x 1500kg)
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
Siemię lniane, ziarna słonecznika, pestki dyni / Owoce liofilizowane

Bakaliowo.pl

Aronia liofilizowana BIO 3,00 kg (2x 1500kg) 1165 1165 1165
263.66 PLN dostępny
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Bakaliowo - prowadzi nieprzerwanie działalność już 20 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 28398 firm. W ofercie posiadamy 494 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .