Orzechy ziemne prażone (fistaszki prażone)

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo m.in. prażone orzechy ziemne. Są to tak zwane fistaszki, które słyną nie tylko ze swojego wyjątkowego smaku, lecz także wielu wartości odżywczych. Prażone orzechy ziemne są bowiem bogate w białko oraz kwasy tłuszczowe nienasycone. Zawierają w sobie także wiele innych minerałów, w tym m.in. witaminę E, witaminy z grupy B, kwas foliowy, magnez, potas oraz błonnik. Zaletą prażonych orzechów ziemnych jest również fakt, że koją one nerwy, łagodzą stres oraz zdecydowanie ułatwiają zasypianie. Warto wspomnieć o tym, że kaloryczność prażonych orzechów ziemnych jest rekompensowana przez wysoką zawartość różnych cennych minerałów. Z tego względu zaleca się umieścić je w swojej codziennej diecie. Prażone orzechy ziemne są wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle cukierniczym. Produkuje się z nich również bardzo smaczne masło fistaszkowe. Oferta naszego sklepu internetowego jest bogata zarówno w orzechy ziemne w łupinach, jak i orzechy ziemne prażone bądź surowe.

Kraj pochodzenia Chiny, Indie, USA, Brazylia
Rodzaj pakowania Worek 20 kg
Asortyment jest niedostępny

Ocena

* * * * *

5.0 / 5 (1 ocena)

Zobacz również

Orzechy ziemne prażone (fistaszki prażone)
Siemię lniane, ziarna słonecznika, pestki dyni / Orzechy włoskie, laskowe, ziemne, orzechy brazylijskie, orzechy makadamia, orzechy nerkowca

Bakaliowo.pl

Orzechy ziemne prażone (fistaszki prażone)

0.00 PLN dostępny

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft prowadzi działalność już 15 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 21451 firm. W ofercie posiadamy 375 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line