Kakao naturalne – odtłuszczone

Polecamy

Kakao naturalne należy do podstawowych składników w większości kuchni. Lubią je nie tylko najmłodsi. Świetnie sprawdza się jako element codziennej diety, zwłaszcza u osób pracujących umysłowo. Naturalne kakao odtłuszczone (10-12 procent) dostępne jest w naszej hurtowni internetowej na wagę. 

Polecane przez nas kakao naturalne to niezastąpiony składnik w każdej kuchni. Jest ono nie tylko smaczne, lecz także zdrowe i pożywne. Warto zaznaczyć, że ziarna kakaowca od lat nazywane są pokarmem bogów. Nie bez powodu – wykazują bowiem doskonały wpływ na układ sercowo-naczyniowy. W ziarnach naturalnego kakao znajdują się flawonoidy, które nie tylko poprawiają ukrwienie mózgu, lecz także przyczyniają się do poprawy pamięci. Z tego względu kakao naturalne powinno znaleźć się w diecie każdej osoby wykonującej pracę umysłową. Co więcej, udowodniono, że ziarna kakaowca przyczyniają się do obniżenia ciśnienia krwi.

Wyjątkowy smak naturalnego kakao 

Warto wspomnieć także o wyjątkowym smaku naturalnego kakao, który z pewnością docenią nie tylko najmłodsi. W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość dokonania zakupu kakao naturalnego odtłuszczonego na wagę. Staramy się nieustannie wyprzedzać naszą konkurencję w kwestii jakości oraz cen, stąd tak korzystne warunki zakupów w sklepie internetowym bakaliowo.pl. Wierzymy, że zaufają nam Państwo w dziedzinie zdrowej i pożywnej żywności.

Asortyment jest niedostępny

Ocena

* * * * *

5.0 / 5 (1 ocena)

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Zobacz również

Kakao naturalne – odtłuszczone
Siemię lniane, ziarna słonecznika, pestki dyni / Kakao alkalizowane, kakao naturalne, kakao alkalizowane odtłuszczone

Bakaliowo.pl

Kakao naturalne – odtłuszczone

0.00 PLN dostępny

e-Gazele Biznesu 37. pozycja w Polsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2016.
Wyróżnienie "Złoty Płatnik 2015" od Euler Hermes.
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft prowadzi działalność już 14 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 20192 firm. W ofercie posiadamy 402 produktów.

Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line Przyjmujemy płatności on-line